Sudan Etkilenmeyen Parke

Sudan Etkilenmeyen Parke

AQUA FLOOR PARKE

Aquafloor Sudan Etkilenmeyen Parke Aquafloor %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle size yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Evimiz ve işyerimizde adeta bütün gün iç içe olduğumuz laminat parkede artık yeni bir dönem başladı… Aquafloor Ile zeminler özgürlüğüne kavuştu… Bir parke düşünün, hortumla yıkayabileceğiniz kadar sudan etkilenmeyen, komşularınıza göstermekten keyif alacağınız kadar dekoratif, dilerseniz akvaryumunuzun içini döşeyebileceğiniz kadar sağlıklı, çocuklarınızın bile zarar veremeyeceği kadar dayanıklı ve uzun ömürlü olsun. Özel yüzeyi sayesinde toz ve leke tutmasın. İşte bu parkenin Ismi: AQUAFLOOR! Yeni nesil sudan etkilenmeyen parke gruplarımızla mekanlarınız daha özel, daha kullanışlı, daha özgür... Alev almayan, geri dönüşümlü, antibakteriyel, döşemesi, temizlemesi kolay, birbirinden güzel renk seçenekleriyle AQUAFLOOR kullanmanın keyfini siz de yaşayın..

Aquafloor Office

Sudan Etkilenmeyen Parke

Aquafloor sudan etkilenmeyen parke %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle size yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Aquafloor sudan etkilenmeyen parkenin suya ve neme karşı mükemmel dayanım özelliği vardır. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, kapalı teraslar için uygun bir malzemedir. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke özellikle oteller, restoranlar, spor salonları, mağazalar ve ofisler gibi proje uygulamaları içinde önerilebilecek en uygun yer döşemesi çözümüdür. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke yoğun yapısından dolayı klasik ahşap laminat parkelere oranla sesi daha fazla emme özelliğine sahiptir. Bu sayede adım atma esnasında oluşan topuk sesine karşı tok akustik bir efekt verir. Ahşap yer döşemesi hissiyatını kaybetmeden, gereksiz gürültüye izin vermez. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke yüzeyi her zaman hijyen sağlayan poliüretan esaslı tabaka ile kaplıdır. Toz ve leke tutmaz. Ekstra güçlü aşınma tabakasına sahiptir. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke bulunduğu çevrenin sıcaklık derecesini benimseyerek konforlu ve samimi bir ortam sağlar. Sıcaklık değişimlerine karşı aşırı çalışma yapmaz, kendi içinde absorbe eder. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke uygulaması ve bakımı çok kolay ve zahmetsizdir. İlk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur. Sağlığa zararlı malzeme içermeyen tamamen birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, geri dönüştürülebilinir, doğa dostu bir üründür.

Sudan Etkilenmeyen Parke

Serfleks A.Ş.tarafından üründen kaynaklı hatalara karşı 10 YIL GARANTİ ‘lidir. [widgetkit id=9] Sudan Etkilenmeyen Parke( 1743 Okunma )

Etiketler : sundan etkilenmeyen parke ucuz parke ucuz laminat parke mineflo ucuz mineflo serfloor aquafloor